
Мішок для пилососа Samsung
Мішок багаторазової марки Samsung DJ69-00481B — оригінальний виріб від виробника. Являє собою прошиту тканину, прикріплену до плоскої пластикової кришки з круглим отвором, і запірною планкою в нижній частині мішка. Нижня порожнина мішка відкривається під час зміщення пластикової планки, виробленої у формі затискача. Тканина мішка для збирання пилу — блакитного кольору, пластикові елементи — білого. Треба зазначити, що якщо вам десь зустрінеться інше колірне рішення, то швидше за все воно не буде оригінальним.
Розмір пластикової вставки у верхній частині мішка: 110 мм*100 мм, діаметр вхідного отвору (за твердою крайкою пластику) 45 мм.
Опис виробу:
Верхня пластикова частина з отвором, яке обрамлене гумовою ущільнювальною мембраною, вставляється в тримач мішка, а нижня з закритою фіксувальною планкою опускається в камеру пилососа. Після наповнення мішок дістається, планка знімається і вміст витрушується.
Мішок для збирання пилу можна прати в режимі делікатного прання або руками, це дещо зменшує термін експлуатації самого мішка, зате ефективніше очищає тканину від пилу, що ввібрався, і відповідно покращує потік повітря, що виходить із пилососа, і мікроклімат у приміщенні, утилізуючи мікрочастинки пилу у водних стоках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Вид запчастини | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 45 мм |
| Кратність використання | багаторазові |
| Матеріал | Текстиль |
| Ширина планки | 110 мм |
| висота платнки | 100 мм |
- Ціна: 120 ₴