
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний ящик (контейнер, ємність) морозильної камери (2-й) для холодильника Snaige D357176. Розміри 475-400-185 мм. Підходить до таких моделей, як RF270, RF300, RF310, RF315, RF360, RF390, RF470, F245.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Країна виробник | Литва |
| Вид запчастини | Ящики, корпуси |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ящик |
| Довжина | 475 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 см |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 1 165 ₴